HIZLI RANDEVU

Hakkımızda

Özel Tarsus Maya Göz Merkezi 2008 yılı Kasım ayında faaliyete başlamıştır. Merkezimiz, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla, medikal ve cerrahi göz tedavisinde en gelişmiş yöntemleri en son teknoloji ile halkımıza sunmaktadır. Özel Tarsus Maya Göz Merkezi sektöründe kısa bir süredir faaliyette olmasına rağmen Tarsus’un önemli özel sağlık kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Kapısından girdiğiniz andan itibaren güler yüz ve ilgi ile karşılanacağınız hastanemizde, konusunda uzman hekimlerimiz ve deneyimli hastane personelimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak ve size hastanede olduğunuzu unutturmak için elimizden geleni yapacağız.

Vizyon

Misyon

Tüm topluma kaliteli hizmet anlayışı ile hastalarına memnuniyeti yaşatan, tercih edilen ve referans gösterilen bir hastane olmaktır.

Göz hastalıklarında var olan en gelişmiş tanı ve tedavi olanaklarını hastalarımıza, dünya standartlarında sunmak, onların daha sağlıklı ve mutlu yaşamalarına katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

Saygı: Toplumun farklı kesimlerinden olan tüm hastalarımıza saygılı bir şekilde ve eşit standartta hizmet vermek.
Duyarlılık: Hasta ve hasta yakınlarına duyarlılık ve empati ile yaklaşarak, en iyi hizmeti sunmak.
Güven: Profesyonellik, etik anlayışı ve bireysel sorumlulukların getirdiği yüksek standartlara bağlı kalarak, hastalarımızın bize duydukları güvene her zaman layık olmak.
Ekip Çalışması: Tüm çalışanların kuruma katkılarını ve yarattıkları değeri önemsemek.
Mükemmellik: Tüm ekibin özenli çalışmaları ve katkılarıyla yüksek kalitede hizmet sunarak en iyi sonucu elde etmek.
Yenilik: Kurumumuzdan hizmet alan tüm bireylerin yaşam kalitelerini, ekibimizin yaratıcı fikirleri ve yetenekleriyle daha üst düzeye taşıyarak, yenilikçi anlayışımızın devamlılığını sağlamak.

Öğretmenler, 2903. Sk. No:9 D:No:9, 33440 Tarsus/Mersin

0 549 618 40 07

0 324 614 77 00

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN